Kittler MEDIA logo

Dlho som váhala, či dať meno do názvu spoločnosti. Na mediálnom trhu som už 30 rokov. Bola som obchodná riaditeľka v rádiu Twist, v SRo, vo Fun rádiu. Nastavovala som obchodné a marketingové oddelenia vo viac ako 10 médiách na Slovensku. Robila som konzultanta a kouča pre obchodné a marketingové oddelenia na Slovensku, v Čechách a na Ukrajine.

Moji kolegovia majú dlhoročné skúsenosti z médií, s agentúrnou prácou a kompletným mediálno-obchodným servisom pre klientov. Aktuálne zastupujeme v predaji reklamného času médiá zamerané na regionálnu komunikáciu – máme sieť RegioMedia, ktorá je media representative pre 15 regionálnych rádií a viacero regionálnych TV, zastupujeme Rádio makler - špecialistu na reklamu v obecných a mestských rozhlasoch.

Je mi nesmiernym potešením, že okrem médií zameraných na regionálnu reklamu, máme v našom portfóliu aj digitálny produkt – podcasty. Aktuálne zastupujeme v predaji reklamy 25 podcastov skupiny ZAPO a 8 ďaľších podcastov z dieľne iných autorov.

Pre našich klientov však realizujeme aj marketingový full servis. Robíme marketingové stratégie, zabezpečujeme outsourcing marketingových oddelení, nastavujeme mediamix a realizujeme kompletný nákup médií.

Keďže si za svojou prácou a prácou mojich kolegov stojím, myslím, že je naozaj dobré sa pod to aj podpísať.

Preto Kittler media.

Bude mi potešením, ak aj vy budete našou súčasťou.

Miriam Kittler

Miriam Kittler

Kittler